Vi begynner med å lytte

Adapteo begynner alltid med å lytte. Vi hjelper deg med å velge mellom de ulike alternativene, slik at du får nøyaktig det du trenger, på det stedet og tidspunktet du trenger det. Den bransjeledende kompetansen vår støttet av lokal tilstedeværelse betyr at du kan stole på oss – ikke bare når det gjelder pålitelig levering, men også som en samarbeidspartner som hjelper deg hele veien.

Strømsø Torg 9 , 3044 Drammen

Kontakt

Adapteo

Strømsø Torg 9
NO-3044 Drammen

Postadr:  Postboks 2006, 3003 Drammen
—————————-
Fakturainformasjon:
Adapteo har elektronisk fakturahåndtering.
Send faktura via EHF 920954278 eller via mail til adapteo.norway@bscs.basware.com

For andre henvendelser
+47 32 27 30 30
info.no@adapteo.com

Kontaktpersoner

Brian Phillips
Managing Director
brian.phillips@adapteo.com
+47 480 40 216

Frode Medhus
Prosjektsjef
frode.medhus@adapteo.com
+47 920 11 160

Lise Evje
Administrasjonskoordinator og KMA ansvarlig
lise.evje@adapteo.com
+47 957 59 308

Frank Vrabel
Salg og Prosjektutvikler
frank.vrabel@adapteo.com
+47 906 85 190

Per Ove Pedersen
Salg og Prosjektutvikler
per.pedersen@adapteo.com
+47 908 19 446

Martin Fivelsdal
Sale Tender specialist
martin.fivelsdal@adapteo.com
+47 938 89 816

Marius Hasle
Salg og Prosjektutvikler
marius.hasle@adapteo.com
+47 907 90 097

Niklas Ahlstrøm
Depot ansvarlig
niklas.ahlstrom@adapteo.com
+47 459 04 566

Helge Hansen
Serviceansvarlig
helge.hansen@adapteo.com
+47 950 21 208

Jarl-Christitan Lindefjeld
Prosjektleder
jarl-christian.lindefjeld@adapteo.com
+47 902 46 287

Ali Al-Marid
Prosjektleder
ali.ali-marid@adapteo.com
+47 950 41 092

Bjarnhild Flatråker
Prosjektleder
bjarnhild.flatraker@adapteo.com
+47 480 16 398

 

´
´
Dette nettstedet er beskyttet av reCAPTCHA og Googles Personvernregler og Vilkår for bruk er gjeldene