Vi begynner med å lytte

Adapteo begynner alltid med å lytte. Vi hjelper deg med å velge mellom de ulike alternativene, slik at du får nøyaktig det du trenger, på det stedet og tidspunktet du trenger det. Den bransjeledende kompetansen vår støttet av lokal tilstedeværelse betyr at du kan stole på oss – ikke bare når det gjelder pålitelig levering, men også som en samarbeidspartner som hjelper deg hele veien.

Kontakt oss

Telefon: +47 32 27 30 30
Mail: info.no@adapteo.com

Hovedkontor: Strømsø Torg 9, 3044 Drammen
Postadresse: Postboks 2006, 3003 Drammen

—————————-
Fakturainformasjon:
Adapteo har elektronisk fakturahåndtering.
Send faktura via EHF 920954278 eller via mail til adapteo.norway@bscs.basware.com

For andre henvendelser
+47 32 27 30 30
info.no@adapteo.com

Still et spørsmål

Drammen

Brian Phillips_Adapteo
Brian Phillips
Managing Director
+47 480 40 216
brian.phillips@adapteo.com
Head of Operations
Gediminas Zalkauskas
Head of Operations
+47 467 48 408
gediminas.zalkauskas@adapteo.com

Administrasjon

Customer blue
Kjartan Ørjansen
Controller
+4745024770
kjartan.orjansen@adapteo.com
Customer blue
Gunn Berit Hajum
Administrasjonskoordinator
+4745024770
gunn.hajum@adapteo.com

Salg

_F2B2165 (2)
Frank Vrabel
Salg og Prosjektutvikler
+47 906 85 190
frank.vrabel@adapteo.com
Customer blue
Per Ove Pedersen
Salg og Prosjektutvikler
+47 908 19 446
per.pedersen@adapteo.com
Marius
Marius Hasle
Salg og Prosjektutvikler
+47 907 90 097
marius.hasle@adapteo.com
Customer blue
Martin Fivelsdal
Sale Tender specialist
+47 938 89 816
martin.fivelsdal@adapteo.com

Depot og Service

Customer blue
Niklas Ahlstrøm
Depot ansvarlig
+47 459 04 566
niklas.ahlstrom@adapteo.com
Customer blue
Helge Hansen
Serviceansvarlig
+47 950 21 208
helge.hansen@adapteo.com

Prosjektleder

Customer blue
Jarl-Christitan Lindefjeld
Prosjektleder
+47 902 46 287
jarl-christian.lindefjeld@adapteo.com
Customer blue
Bjarnhild Flatråker
Prosjektleder
+47 480 16 398
bjarnhild.flatraker@adapteo.com

Vi hjelper deg å tilpasse bygningen til ditt behov

Ta kontakt for mer informasjon eller for å få hjelp til å møte dine plassbehov. Vi hjelper deg å finne den ideelle løsningen for ditt bygg.