Kontakt

Drammensveien 247 , NO-3300 Hokksund

Kontakt

Adapteo

Drammensveien 247
NO-3300 Hokksund
—————————-
Fakturainformasjon:
Adapteo har elektronisk fakturahåndtering.
Send faktura via EHF 920954278 eller via mail til adapteo.norway@bscs.basware.com
+47 32 27 30 30
info.no@adapteo.com

Kontaktpersoner

Alexander Nordlund
Managing Director
alexander.nordlund@adapteo.com
+47 907 17 841

Frode Medhus
Prosjektsjef
frode.medhus@adapteo.com
+47 920 11 160

Per Ove Pedersen
Selger
per.pedersen@adapteo.com
+47 908 19 446

Lise Evje
Administrasjonskoordinator og KMA ansvarlig
lise.evje@adapteo.com
+47 957 59 308

Frank Vrabel
Selger
frank.vrabel@adapteo.com
+47 906 85 190

Niklas Ahlstrøm
HUB ansvarlig
niklas.ahlstrom@adapteo.com
+47 459 04 566

Asbjørn Fagernes
Selger
asbjorn.fagernes@adapteo.com
+47 474 65 354

Helge Hansen
Prosjektleder
helge.hansen@adapteo.com
+47 950 21 208

Jarl-Christitan Lindefjeld
Prosjektleder
jarl-christian.lindefjeld@adapteo.com
+47 902 46 287

Ali Al-Marid
Prosjektleder
ali.ali-marid@adapteo.com
+47 950 41 092

Bjørn Gustavsen
Salg og markedsjef / Permanent Space
bjorn.gustavsen@adapteo.com
+47 966 26 309

Vi begynner med å lytte

Adapteo begynner alltid med å lytte. Vi hjelper deg med å velge mellom de ulike alternativene, slik at du får nøyaktig det du trenger, på det stedet og tidspunktet du trenger det. Den bransjeledende kompetansen vår støttet av lokal tilstedeværelse betyr at du kan stole på oss – ikke bare når det gjelder pålitelig levering, men også som en samarbeidspartner som hjelper deg hele veien.