Vi begynner med å lytte

Adapteo begynner alltid med å lytte. Vi hjelper deg med å velge mellom de ulike alternativene, slik at du får nøyaktig det du trenger, på det stedet og tidspunktet du trenger det. Den bransjeledende kompetansen vår støttet av lokal tilstedeværelse betyr at du kan stole på oss – ikke bare når det gjelder pålitelig levering, men også som en samarbeidspartner som hjelper deg hele veien.

Strømsø Torg 9 , 3044 Drammen

Kontakt

Adapteo

Strømsø Torg 9
NO-3044 Drammen
—————————-
Fakturainformasjon:
Adapteo har elektronisk fakturahåndtering.
Send faktura via EHF 920954278 eller via mail til adapteo.norway@bscs.basware.com
+47 32 27 30 30
info.no@adapteo.com

Kontaktpersoner

Hugo Oftedal
Managing Director
hugo.oftedal@adapteo.com
+46 70 271 8100

Frode Medhus
Prosjektsjef
frode.medhus@adapteo.com
+47 920 11 160

Bjørn Gustavsen
Salg og markedsjef / Permanent Space
bjorn.gustavsen@adapteo.com
+47 966 26 309

Lise Evje
Administrasjonskoordinator og KMA ansvarlig
lise.evje@adapteo.com
+47 957 59 308

Frank Vrabel
Salg og Prosjektutvikler
frank.vrabel@adapteo.com
+47 906 85 190

Asbjørn Fagernes
Salg og Prosjektutvikler
asbjorn.fagernes@adapteo.com
+47 474 65 354

Per Ove Pedersen
Salg og Prosjektutvikler
per.pedersen@adapteo.com
+47 908 19 446

Niklas Ahlstrøm
Depot ansvarlig
niklas.ahlstrom@adapteo.com
+47 459 04 566

Helge Hansen
Serviceansvarlig
helge.hansen@adapteo.com
+47 950 21 208

Jarl-Christitan Lindefjeld
Prosjektleder
jarl-christian.lindefjeld@adapteo.com
+47 902 46 287

Ali Al-Marid
Prosjektleder
ali.ali-marid@adapteo.com
+47 950 41 092

 

Dette nettstedet er beskyttet av reCAPTCHA og Googles Personvernregler og Vilkår for bruk er gjeldene