Vi begynner med å lytte

Adapteo begynner alltid med å lytte. Vi hjelper deg med å velge mellom de ulike alternativene, slik at du får nøyaktig det du trenger, på det stedet og tidspunktet du trenger det. Den bransjeledende kompetansen vår støttet av lokal tilstedeværelse betyr at du kan stole på oss – ikke bare når det gjelder pålitelig levering, men også som en samarbeidspartner som hjelper deg hele veien.

Kontakt oss

Telefon: +47 32 27 30 30
Mail: info.no@adapteo.com

Hovedkontor: Strømsø Torg 9, 3044 Drammen
Postadresse: Postboks 2006, 3003 Drammen

—————————-
Fakturainformasjon:
Adapteo har elektronisk fakturahåndtering.
Send faktura via EHF 920954278 eller via mail til adapteo.norway@bscs.basware.com

For andre henvendelser
+47 32 27 30 30
info.no@adapteo.com

Still et spørsmål

Drammen

Brian2_portrett
Brian Phillips
Managing Director
+47 480 40 216
brian.phillips@adapteo.com

Administrasjon

Customer blue
Kjartan Ørjansen (permisjon)
Controller
+47 456 06 691
kjartan.orjansen@adapteo.com
20230912-ADAPTEO-161-GB
Gunn-Berit Hajum
Administrasjonskoordinator
+47 450 24 770
gunn-berit.hajum@adapteo.com
Customer blue
Hege Løe
Controller
+47 932 42 003
hege.loe@adapteo.com
Customer blue
Goran Abdulla
Innkjøper
+47 924 32 926
goran.abdulla@adapteo.com

Salg

20230912-ADAPTEO-262-John
John Granly Steen
Head of Sales
+47 936 93 381
john.granly.steen@adapteo.com
20230912-ADAPTEO-321-Niklas T
Niklas Torgersen
Salgs- og Prosjektutvikler
+47 934 85 324
niklas.torgersen@adapteo.com
20230912-ADAPTEO-333-Marte
Marte Smith
Salgs- og Prosjektutvikler
+47 907 12 305
marte.smith@adapteo.com
Customer blue
Jørgen Braathen Becher
Salgs- og Prosjektutvikler
+47 464 19 751
jorgen.braathen.becher@adapteo.com
Customer blue
Heidi Jordheim
Design Manager
+47 947 88 234
heidi.jordheim@adapteo.com
Customer blue
Julie Romslo
Design Coordinator
+47 472 44 150
julie.romslo@adapteo.com

Depot og Service

Customer blue
Niklas Ahlstrøm
Depot ansvarlig
+47 459 04 566
niklas.ahlstrom@adapteo.com
Customer blue
Bjørn Ole Skistad
Serviceansvarlig
+47 977 68 430
bjorn.ole.skistad@adapteo.com
Radek – portrett
Radek Kuzia
Prosjekt assistent
+47 939 47 275
radoslaw.kuzia@adapteo.com

Prosjektleder

Customer blue
Martin Fivelsdal
Head of Operations
+47 938 89 816
martin.fivelsdal@adapteo.com
Customer blue
Bjarnhild Flatråker
Prosjektleder
+47 480 16 398
bjarnhild.flatraker@adapteo.com
Marius – portrett
Marius Hasle
Prosjektleder
+47 907 90 097
marius.hasle@adapteo.com
Customer blue
Selja Vatndal
Prosjektleder
+47 988 61 276
selja.vatndal@adapteo.com
Customer blue
Sebastian Lisiecki
Prosjektleder
+47 902 13 695
sebastian.lisiecki@adapteo.com

Vi hjelper deg å tilpasse bygningen til ditt behov

Ta kontakt for mer informasjon eller for å få hjelp til å møte dine plassbehov. Vi hjelper deg å finne den ideelle løsningen for ditt bygg.